iPhone 8 Ön ve Arka Panelleri Görüntülendi

0
15

Çerçevesiz ekrana yakın bir tasarımı olması beklenen iPhone 8’in, ön ve arka açık oturum görüntüleri internete sızdı.

Bu fotoğrafların Çin’deki Apple tedarik zincirindeki birisi tarafınca çekilmiş olduğu söyleniyor. Şimdiye kadar gerçekleşen en net sızıntı görsellerden biri olduğu da yadsınamaz bir gerçek. iPhone 8’e ilişik olduğu söylenen ön ve arka paneller, daha önceki sızıntılarla aynı çizgide. Ön panelde üst bölümde sensörler bulunurken ekran ise neredeyse çerçevesiz, köşeden köşeye ekran biçiminde görünüyor. Arka panelde ise gene daha önceki sızıntılarda bu şekilde ortaya çıkan dikey konumlandırılmış kamera dikkatimizi çekiyor.

iPhone 8’e ilişik olduğu söylenen bu açık oturum görüntülerinde arka panelde Touch ID için bir parmak izi okuyucusu göremiyoruz. Bu da bizi, Apple aslolan isteği olan ekran üstü Touch ID teknolojisini yapabildi mi acaba diye düşündürüyor. Arka panelin alüminyum yerine tamamen cam olduğu da dikkatlerden kaçmıyor. Apple, bu sayede kablosuz şarj desteğini iPhone 8’e getirebilecek.

iPhone 8 ile beraber artırılmış gerçeklik mevzusunda da hatırı sayılır bir yol kat etmeyi planlayan Apple, yeni amiral gemisini Eylül ayında tanıtmış olacak.

İlginizi çekebilir: iOS 11 Hakkında Her Şey

Feysbuk Twitter WhatsApp LinkedIn Gmail Google+ Pocket var td_screen_width = document.body.clientWidth; if ( td_screen_width >= 1024 ) []).push(); if ( td_screen_width >= 768 && td_screen_width KAYNAK : https://www.technopat.net/2017/06/13/iphone-8-ve-arka-panelleri-goruntulendi/

YORUM YOK

CEVAP VER